Produkujemy woliery w oparciu o autorski projekt, wykorzystując w tym celu aluminiowy profil zamknięty:20

• 20 mm x 20 mm i 30 mm x 30 mm

Wyróżnia się znaczną sztywnością, gwarantując przy tym właściwą dla tego rodzaju konstrukcji wytrzymałość

Nasze woliery przechodzą proces spawania w dwojaku sposób: W całości bądź z płaskich elementów skręcanych śrubami które dołączone są do zestawu, wraz z instrukcją. Osiatkowanie następuje przy użyciu wysokiej jakości zgrzewanej, ocynkowanej siatki.

Wymiary oczek siatki:

• 13 mm x 13 mm, 16 x 16 mm, 19 mm x19 mm

Zabezpiecza to przed możliwymi atakami drapieżników takich jak: kuna, łasica, mysz.

Na życzenie klienta montujemy zadaszenia z płyty komorowej z poliwęglanu, który jest odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe.

Bogate doświadczenie w hodowli zaowocowało montowaniem dodatkowych, praktycznych szuflad, które ułatwiają sprzątanie. W szufladach montowane są kraty ( plastikowe lub stalowe ocynkowane).

Odległość kraty od dna szuflady wynosi ok. 10 cm, co przekłada się na dłuższe odstępy czasu pomiędzy kolejnymi sprzątaniami woliery, a ptaki nie mają kontaktu z odchodami. Aby hodowla odbywała się w jeszcze bardziej higienicznych warunkach na wysokości podłogi stosujemy białe płyty 12PCV.

Do naszych klientów należą przede wszystkim hodowcy gołębi pocztowych, rasowych i ozdobnych, hodowcy papug, kur ozdobnych, małych ptaków ozdobnych ( kanarki, szczygły, amadyny, ryżowce i inne) a także hodowcy zwierząt futerkowych.

Aby spełnić Państwa potrzeby do naszych wolier montujemy wyloty, drzwi oraz karmiki obrotowe – są bardzo wygodne w obsłudze.

W naszej pracy kierujemy się dbałością o szczegóły i zadowoleniem naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami a na pewno dojdziemy do owocnego porozumienia.

Prowadzimy także sprzedaż hurtową. Aby podjąć z nami współpracę zapraszamy do Kontaktu. Przed zakupem prosimy o Kontakt z nami, w celu uzgodnienia wymiaru i warunków dostawy woliery!

Zapraszamy również na naszą stronę ściśle poświęconą wolierom i klatkom dla ptaków: wolieryaluminiowe.eu

Zapytaj o produkt

Kliknij, aby powiększyć